+95424618515
mail@cihatsimsek.com

Hakkımda

Gayrimenkulde Doğru Sonuç-Emlak-Çekmeköy-Taşdelen-Alemdağ-Satılık-Kiralık-Daire-Remax

GAYRİMENKULDE DOĞRU SONUÇ

Gayrimenkul sektörüne ilk adımı 2016 yılında attım.

TURYAP ve onun gelecekte Türkiye emlak sektörüne ROOKZ markasını kazandıracak olan TAŞDELEN Temsilcisi Hakan Akdoğan’ın ekibinde danışman olarak yola çıktım. Bir sonraki yıl bağlı bulunduğum ofis REMAX’a geçti. İşletme lisans mezunu biri olarak başarılı faaliyetlere imza atarken bir yandan da Emlak ve Emlak Yönetimi eğitimi aldım. Bu sayede kendimi sektördeki rakiplerimden çok önce 2018 yılında çıkan Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğindeki değişikliklere hazırladım. Yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile TAŞINMAZ TİCARETİ BİLGİ SİSTEMİNE kayıt oldum ve TÜRKİYE’de Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi alan ilk Gayrimenkul Danışmanı oldum. Böylece hizmet kalitemi, yeniliklere çok hızlı ayak uydurmayı gerektiren sektörde bir adım öne taşıdım.

“GAYRİMENKULDE DOĞRU SONUÇ, PROFESYONEL BİR BAKIŞ GEREKTİRİR” prensibiyle hareket ederek REMAX markası altında yürüttüğüm başarılı faaliyetler sayesinde 2018 ve 2020’de iki kez Yıldızlar Kulübü ödülünü almaya hak kazandım.

Şimdilerde ise Türkiye Emlak Sektörüne hızlı bir giriş yaparak ezberleri bozan, yeni ve yerli emlak markası ROOKZ’nin hem fikir mimarları arasında yer almanın hem de ilk BROKER’ı olmanın verdiği haklı gururu
yaşıyorum.

Ömrün uzun, yolun açık olsun ROOKZ….

Cihat ŞİMŞEK
Uzman Gayrimenkul Danışmanı
0542 461 85 15
mail@cihatsimsek.com

REMAX.COM.TR’deki profil sayfamı incelemek için tıklayın: www.remax.com.tr/cihatsimsek

———————————–

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM
www.youtube.com/cessimsek
www.facebook.com/cesimsek
www.instagram.com/cihat_simsek

——————————-

TÜM İŞ TEKLİFLERİ İÇİN BANA ŞU KANALLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ E-POSTA: mail@cihatsimsek.com

WHATSAPP: 05424618515