+95424618515
mail@cihatsimsek.com

Nef Çamlıtepe’de Kiralık 1+1 Daire İncelemesi

Gayrimenkulde Doğru Sonuç-Emlak-Çekmeköy-Taşdelen-Alemdağ-Satılık-Kiralık-Daire-Remax

Nef Çamlıtepe’de Kiralık 1+1 Daire İncelemesi

Bugün sizlerle birlikte Nef Çekmeköy’ün Çamlıtepe etabında yer alan 4’üncü kat geniş balkonlu 1+1 tipte bir kiralık daireyi yakından inceleyelim istedim.

Daire belirtmiş olduğumuz gibi Nef Çamlıtepe etabında ve yatırımcısı tarafından kiraya verilmek üzere REMAX Trend iş ortağı Cihat ŞİMŞEK Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri olarak faaliyet yürüten; bakanlık onaylı, İTO’ya kayıtlı sorumlu bir emlak danışmanına yani şahsıma emanet edilmiş durumda…

Nef Çamlıtepe sitesinin içine bakan geniş bir balkona sahip dairemiz 4’üncü ara katta ve kombili ısıtma sistemine sahip.

Açık mutfaklı planlanan dairede aspiratör, ocak, fırın ve bulaşık makinesi olmak üzere 4’lü ankastre seti mevcut.

Kapasitesine uygun tasarlanan mutfak dolapları son derece yeterli ve şık bir tasarıma sahip.

Metrekareden çalmayan iki kapaklı bir de gömme vesiyer mevcut.

Dairenin kullanıma hazır Vaillant marka sıfır kombisi kullanıma açılmak için kiracısını bekliyor.

Gri renk PVC’lerin kullanıldığı penceper artık olmazsa olmaz çift camlara sahip ve balkona açılan çift kanatlı bir kapısı bulunuyor. Her iki kanadın da açılabilir olması evi dış ortamla buluşturmak için daha geniş bir imkan sağlıyor.

Duvar kağıdı ile şıklık katılmış banyoda geniş duş teknesi ve kabini ile aynalı lavabo dolabı kullanıma kolaylık katmış.

Son olarak unutmadan dairemiz Özyeğin Üniversitesi’ne geçiş yoluna, Nef Çamlıtepe çarşısına ve artı odaların da bulunduğu sosyal tesislere yakın konumda bulunan blokta…

Eğer Nef Çekmeköy’ün Çamlıtepe etabındaki dairemiz ve site hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz bana 0542 461 85 15 no’lu hattan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir