+95424618515
mail@cihatsimsek.com

Sur Yapı Greenium Çekmeköy Sitesi Satılık Kiralık Villalar

Gayrimenkulde Doğru Sonuç-Emlak-Çekmeköy-Taşdelen-Alemdağ-Satılık-Kiralık-Daire-Remax

Sur Yapı Greenium Çekmeköy Sitesi Satılık Kiralık Villalar

Gelin sizinle Sur Yapı tarafından her ailenin farklı yaşam alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını karşılama amacıyla tasarlayarak inşaa ettiği Greenium Villaları’nı yakından tanıyalım.
Çekmeköy Lüks Konut Uzmanı Cihat ŞİMŞEK, Greenium Villaları’na dair her şeyi sizin için bir başlık altında topladı.
İşte Çekmeköy Hamidiye Mahallesi, Barış Yolu Caddesi Numara 45’te yer alan Sur Yapı Greenium sitesine ait tüm detaylar…

GREENIUM HAKKINDA GENEL BİLGİ

Dilerseniz siteyi tanımaya önce genel bir bilgi ile başlayalım. Sur Yapı Greenium Çekmeköy, tolam 110.000m² arsa üzerine kurulu 94 adet konak, rekreasyon merkezi ve spor alanlarından oluşuyor. Konaklar; DEFNE, ARDIÇ, SELVİ, ÇINAR, LADİN ve SEDİR olmak üzere altı ayrı özellikle yapılandırıldı..

Sitenin yaşam alanlarına geçmeden önce dilerseniz genel bilgi kapsamında bahsini ettiğimiz villa tiplerinin metrekare bilgilerine dış görünüş ve site içerisindeki yerleşimini gösteren harita görselleri ile birlikte yer verelim…

DEFNE

Bu adla anılan konaklar A1 blok koduna sahip her biri 638 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 13 adet konak bulunmaktadır.

DEFNE TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

ARDIÇ

Bu adla anılan konaklar A blok koduna sahip, her biri 552 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 6 adet konak bulunmaktadır.

ARDIÇ TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

SELVİ

Bu adla anılan konaklar B blok koduna sahip, her biri 473 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 16 adet konak bulunmaktadır.

SELVİ TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

ÇINAR

Bu adla anılan konaklar C blok koduna sahip, her biri 369 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 30 adet konak bulunmaktadır.

ÇINAR TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

LADİN

Bu adla anılan konaklar C1 blok koduna sahip, her biri 350 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 7 adet konak bulunmaktadır.

LADİN TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

SEDİR

Bu adla anılan konaklar E blok koduna sahip, her biri 461 m2 kullanım alanına sahiptir ve site içerisinde bu tipte 4 adet konak bulunmaktadır.

SEDİR TİPİ KONAKLARIN SİTEDEKİ YERLEŞİMİ

Şimdi ise Sur Yapı Greenium Çekmeköy sitesinin yaşam alanlarına göz atalım.

YAŞAM ALANLARI

  • Sosyal Tesis: Sur Yapı Greenium Çekmeköy rekreasyon alanları kreş, kuaför ve güzellik merkezi, fitness center, market, cafe, internet cafe, masa tenisi, mini golf ve bilardo salonu ile bütün gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.
  • Spor Alanları: Yaz kış kapalı havuz keyfi, çocuk parkı, voleybol sahası, yeşillikler içerisindeki yürüme parkuru, size ve ailenize güvenli bir ortamda spor yapma keyfini yaşatacak. Sur Yapı Greenium Çekmeköy çocuklarınız için kaygılanmadan, kişisel ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz pek çok tesisi ile kuşaklar boyu hizmetinizde olacak.
  • Güvenlik: 24 saat koruma, merkeze bağlı alarm sistemi, görüntülü kapı sistemi, deneyimli güvenlik ekipleri sizlerin yaşamına daha fazla konfor katabilmek, huzurunuza katkıda bulunabilmek için.

Sur Yapı Greenium Çekmeköy sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Çekmeköy Lüks Konut Uzmanı Cihat ŞİMŞEK’i arayabilir, bu siteden villa almak, satmak, kiralamak veya kiraya vermek için de Cihat ŞİMŞEK’in profesyonel aracılık hizmetlerine başvurabilirsiniz.

CİHAT ŞİMŞEK İLE WHATSAPP’TAN İLETİŞİM KURMAK İÇİN TIKLAYIN

Aşağıdaki faydalı linkleri de incelemeyi unutmayın.

Bir başka projenin tanıtımında yeniden görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın…

“Gayrimenkulde Doğru Sonuç”
Cihat ŞİMŞEK
Gayrimenkul Danışmanı
0542 461 85 15
cihat@remaxtrend.net

FAYDALI LİNKLER:
SİTENİN İNTERNET SAYFASI:
www.greenium.com
SELVİ TİPİ VİLLANIN SANAL TURU:
http://www.greenium.com/pers_selvi.htm#

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir